Odborné výukové texty v elektronické verzi

Tisknout stránkuTisknout stránkuPoslat emailemPoslat emailem

V rámci projektu ,,Prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí lékařů, zubních lékařů a farmaceutů se zaměřením na profesní medicínské vzdělávání a vzdělávání v manažerských dovednostech", reg. číslo projektu: CZ.1.04/1.1.00/46.00002 byly také realizovány autorské odborné výukové texty, které se stávají produktem výše zmíněného projektu.

Cílem bylo zpracování a vydání odborných výukových textů, určených pro samostudium lékařských zdravotnických pracovníků a prohloubení odborných znalostí z daného oboru.

Z celkového počtu 18ti schválených odborných textů bylo realizováno celkem 17 děl v nákladu 500ks. Autorům odborných textů náleží 30% textů (tedy 150ks z nákladu 500ks), které mohou bezúplatně distribuovat např. na kurzech/workshopech/seminářích/konferencích, které budou realizovat. IPVZ náleží 350ks z nákladu 500ks, které dále bude distribuovat do zdravotnických knihoven, zařízeních, apod.

Věříme, že odborné výukové texty významně přispějí ke zvyšování odborné způsobilosti zdravotnických pracovníků v rámci ČR.

Elektronické verze těchto textů naleznete na adrese http://www.vzdelavani-zdravotniku.cz/lekarsti-zdravotnicti-pracovnici/odborne-vyukove-texty.